У Чехії запущено послугу відновлення українського посвідчення водія

У Чехії запущено послугу відновлення українського посвідчення водія

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України розширили перелік європейських країн, в яких українці мають можливість відновлювати втрачені чи вкрадені посвідчення водія: відтепер ця послуга стала доступна і в Чехії.

Як повідомляють в МВС, цю послугу вдалося запустити завдяки співпраці Головного сервісного центру з держпідприємством “Документ”, що входить до сфери управління Державної міграційної служби. Раніше ж українські водії могли у Чехії лише обмінювати посвідчення водія. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Delo».

Підрозділ ДП “Документ” у Чехії розташований в Празі у торговому центрі Kotva на площі Республіки. Послуга з відновлення посвідчення водія надається в порядку “живої” черги. Також доступний запис онлайн – через електронну чергу на сайті підприємства.

Громадянам потрібно мати з собою пакет документів: паспорт громадянина України із зазначеним зареєстрованим місцем проживання (чи ID-картка разом з витягом про реєстрацію місця проживання особи, чи закордонний паспорт); ідентифікаційний номер платника податків; у разі зміни персональних даних – документ, що підтверджує це (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо); медичну довідку (на період воєнного стану не обов’язкова).

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Після того, як адміністратор отримає необхідні документи, громадянина сфотографують. Далі буде створено заявку на відновлення посвідчення водія, яку в Україні розглядає адміністратор сервісного центру МВС. У разі схвалення замовник отримує новий документ, видрукований на бланку.

Окрім Чехії, українські кермувальники наразі мають можливість відновлювати та обмінювати свої посвідчення водія у Польщі, Німеччині, Іспанії та Туреччині. У Словаччині поки що доступний виключно обмін цих документів.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *