У Херсонській області підтоплено 32 населені пункти, з них евакуйовано 2339 осіб
За попередньою інформацією, підтоплено 32 населені пункти та 3625 будинків на правому березі Дніпра. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України в оперативній інформації щодо ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС.
Зазначається, що з підтоплених територій евакуйовано 2339 осіб, з них 120 дітей. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Уніан».
Внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС, крім населених пунктів Херсонщини, підтоплено також і території Миколаївської області. У ДСНС повідомили, що станом на 20:00 8 червня з підтоплених територій Херсонщини евакуйовано 2 тис. 339 осіб (з них 120 дітей).
Керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім зазначив, що рятувальники за допомогою моторних човнів допомагають місцевому населенню, евакуюють людей та тварин. Поінформував, що в області підтоплено 274 домогосподарства, евакуйовано 467 людей. Він розповів, що є одна жертва.
Кім повідомив, що вже уже уповільнюється темп води, але “в нас ще тримається трохи додача води, тому що є течія Інгульця та Південного Бугу”. Кім не виключає, що в Миколаєві також може підтоплення.
У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що з населеного пункту Афанасіївка Миколаївської області рятувальниками евакуйовано 75 дорослих та дітей.
Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.
При цьому показали відео евакуації, де видно як рятувальники в човни заносять літніх людей, які не можуть пересуватися.
“Організована евакуація маломобільних жителів, зокрема із села Афанасіївка, що у Снігурівській громаді, вивезено 5 людей похилого віку, які не могли самостійно пересуватись”, – сказано в повідомленні.
Затоплення південних регіонів України через підрив росіянами дамби Каховської ГЕС: що відомо
У ніч на 6 червня російські окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС. В результаті цього підтоплено населені пункти, деякі будинки повністю у воді. На підтоплених територіях існує ризик виникнення інфекційних хвороб, йдеться про групи гострих кишкових інфекцій, включно з холерою.
В Міністерстві охорони здоров’я зазначають, що небезпека пов’язана з якістю питної води, бо підтоплення, зокрема, кладовищ, вбиралень, полів, сміттєзвалищ несуть в собі ризик розповсюдження збудників вірусних гепатитів, гельмінтозів та інших гострих інфекційних захворювань.
В той же час в МОЗ наголошують, що в Україні є достатня кількість лікарських діагностичних засобів, щоб продіагностувати будь-які гострі кишкові інфекції.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!