У Київській області Міноборони відновило право власності на майновий комплекс площею 1700 кв. м
Міністерство оборони повернуло у власність держави незаконно відчужений приватними особами майновий комплекс площею приблизно 1 700 кв. м. Він розташований на земельній ділянці площею понад 5 га в мальовничій місцевості на березі озера у Київській області.
Приватні особи, які мали адміністративний вплив, фінансові ресурси та депутатські повноваження, незаконно заволоділи ним у 2017 році та облаштували там центр відпочинку з вертолітним майданчиком і послугами організації полювання для заможних клієнтів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Міністерство оборони України».
Наприкінці 2024 року Міноборони завдяки тривалій наполегливій роботі із захисту державних інтересів домоглося повернення цього майнового комплексу з незаконного володіння.

Такі випадки незаконного заволодіння державним майном — не поодинокі. Після розпаду радянського союзу на території України залишилося багато мисливських і риболовецьких господарств, власником яких відповідно до законодавства було визначено Міноборони. Ця нерухомість та землі привертали увагу осіб, що прагнули незаконно їх приватизувати.
«За останні три роки Міністерству оборони вдалося повернути 14 об’єктів загальною площею понад 6 500 квадратних метрів і 800 гектарів землі в різних областях України. Під час війни такі об’єкти мають критичне значення для обороноздатності країни: вони стають базою для розміщення військових, техніки, а також для створення центрів підготовки та реабілітації», – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.
Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.
На сьогодні здійснено державну реєстрацію майнових прав на повернуті об’єкти, що забезпечить їх подальший правовий захист і використання виключно в інтересах оборони.
Головне управління земель оборони та фондів Міноборони наголошує, що випадки незаконного заволодіння військовими об’єктами та землями оборони є непоодинокими, але оборонне відомство постійно працює над їх виявленням та поверненням у власність держави.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid










Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!