У Львові Приватбанк помстився судді заблокувавши його зарплатну картку

Суддя Західного апеляційного господарського суду Олександр Мирутенко поскаржився у Вищу раду правосуддя на «Приватбанк».

Така заява оприлюднена на сайті ВРП.

«23 серпня на День Державного прапору України ПАТ «Приватбанк» з невідомих причин заблокував мій картковий рахунок, на який держказначейством перераховується моя суддівська винагорода», – нпписав Мирутенко.

За кілька днів до цього суддя отримав листа з банку з проханням дати інформацію про джерела походження коштів, паспорт і податковий номер.

Мирутенко повідомляє, що у жовтні 2018, коли весь суд переходив на обслуговування у «Приватбанк», вже надавав паспорт, код і довідку з місця роботи. Він стверджує, що це його єдиний картковий рахунок. Суддя дивується, що банк не може відстежити рух коштів з держказначейства на його рахунок і висловлює сумнів у компетентності працівників банку.

З 16 суддів заблокували рахунок тільки йому одному і Мирутенко вбачає упереджене ставлення з боку «Приватбанку». З його слів, він часто розглядає справи, де стороною є цей банк, тому це може бути зроблено з метою впливу чи помсти.

Працівники банку начебто не назвали строків вирішення проблеми і суддя нарікає, що залишиться без зарплати до кінця вересня. «Як на зло в серпні мені виплатили та перерахували на цей картковий рахунок матеріальну допомогу на відпустку», – обурився він.

Мирутенко також попросив ВРП пояснити, чи виникатиме в нього конфлікт інтересів при розгляді справи, де стороною є «Приватбанк».

Положення про здійснення банками фінансового моніторингу зобов’язує уточнювати інформацію про клієнтів раз в 1-3 роки залежно від рівня ризику.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *