У Львові СБУ затримала керівників регіональної Укртрансбезпеки

Високопосадовці управління Укртрансбезпеки у Львівській обл. організували корупційний механізм, який створював загрозу штатному функціонуванню об’єктів автотранспортної галузі в регіоні.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

Оперативники СБУ встановили, що представники керівної ланки установи налагодили одержання неправомірної вигоди за розподіл серед автотранспортних підприємств дозвільних документів на міжнародні вантажні перевезення.

Для цього фігуранти провадження створили штучний дефіцит дозволів, які натомість комерсанти могли придбати за окрему плату.

Зловмисники також закривали очі на факти порушення автоперевізниками вимог закону України «Про автомобільний транспорт».

Під час санкціонованих слідчих дій у помешканнях, автомобілях та за місцями роботи фігурантів справи правоохоронці виявили документацію, печатки, великі суми грошей та інші речові докази протиправної діяльності.

У межах провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Заходи з викриття зловмисників проводились спільно з львівським територіальним управлінням ДБР, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *