У Мінціфри хочуть розвивати ринок віртуальних активів

Розробити стратегію розвитку ринку віртуальних активів в Україні допоможе американська компанія.

Міністерство цифрової трансформації співпрацюватиме у розробці стратегії розвитку ринку віртуальних активів в Україні з американською компанією Stellar Development Foundation. Про це йдеться у повідомленні міністерства.

Віртуальні активи існують в електронній формі. Зокрема, це криптовалюти.

Сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, в рамках якого працюватимуть над розвитком сучасної інфраструктури ринку віртуальних активів.

Документ передбачає співпрацю у таких напрямках:

— надання підтримки проєктам, що спеціалізуються на віртуальних активах;

— врегулювання обігу стейблкоїнів в Україні (стейблкойн – це загальна назва криптовалют, які прив’язані до звичайних валют або фізичних товарів (золота, нафти) і курси обміну яких менш схильні до коливань, ніж курси типових криптовалют);

— сприяння розвитку цифрової валюти Національного банку в Україні;

— розвиток ринку віртуальних активів в Україні.

У Мінцифри зазначають, що більшість провідних країн світу розробляють власні національні цифрові валюти. Національний банк України займається розробкою випуску національної цифрової валюти з 2017 року.

«Вважаємо, що віртуальні активи та національні цифрові валюти є однією з найважливіших інновацій у нашому житті…Ми очікуємо співпраці з Міністерством та іншими зацікавленими сторонами, залученими до розвитку віртуальних активів та нових фінансових інструментів, що базуються на платформі Stellar, для населення і бізнесу», – зазначають у Stellar Development.

Stellar – це платформа для валютних операцій, що працює в режимі реального часу. Вона заснована на початку 2014 року як відгалуження системи Ripple і певний час працювала на однойменному протоколі. Пізніше був розроблений власний open-source протокол Stellar. У процесі роботи використовується власний вид електронної валюти, який раніше називався Stellar, а тепер – Lumen.

Stellar офіційно розпочне свою діяльність в Україні у серпні 2021 року.

На початку грудня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про віртуальні активи», покликаний врегулювати ринок криптовалют в Україні.

У жовтні стало відомо, які цифрові трансформації відбуваються у банківському секторі.

У листопаді стало відомо, що банки обслуговуватимуть українців за цифровими паспортами.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *