У Раді зареєстрували законопроєкт Разумкова про відновлення е-декларування

У Верховній Раді зареєстрували проект закону, який має відновити електронне декларування в Україні попри рішення Конституційного суду.

Ініціаторами законопроекту є депутати фракції «Слуга народу» на чолі з головою ВР Дмитром Разумковим, свідчать дані порталу парламенту.

Проект Закону про відновлення дії окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» та Кримінального кодексу України зареєстровано під №4304.

Проект передбачає відновлення дії тих статей закону «Про запобігання корупції», які діяли до рішення Конституційного суду. Документ вже направили на розгляд в профільний парламентський комітет.

В пояснювальній записці до документу сказано, що 27 жовтня Конституційним судом України ухвалено рішення № 13-р/2020, яким визнано неконституційними низку норм законодавства, яке стосується електронного декларування.

У зв’язку з цим рішенням виникли суттєві законодавчі прогалини, зокрема в частині регулювання діяльності НАЗК та функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

«Такий стан антикорупційного законодавства не сприяє забезпеченню виконання Україною міжнародно-правових зобов’язань у сфері запобігання корупції», – йдеться в записці.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *