У Рівному виявлено та засуджено чоловіка, що передав інформацію про ЗСУ росіянам

У Рівному чоловіка засуджено до 13 років позбавлення волі за державну зраду. Про це інформує прокуратура.

Із судового рішення, копія якого є у розпорядженні «Судового репортера», вбачається, що обвинувачений не пізніше 20.09.2021, встановив контакт із особою, яка назвалася представником правоохоронного органу російської федерації.

З метою унеможливлення своєї ідентифікації правоохоронними органами України та ухилення від відповідальності, чоловік контактував з представниками іноземної організації за допомогою інтернет-месенджерів. Вважається, що він ініціативно запропонував надавати допомогу іноземній стороні у зборі та передачі інформації про стратегічні об’єкти Рівненської області, в тому числі про військові частини Збройних Сил України.

У період з 12 по 13 жовтня 2021 року, зловмисник із застосуванням технічних засобів фіксації здійснив комплекс заходів, спрямованих на встановлення та ідентифікацію військовослужбовців військової частини А0796, де розташоване Оперативне командування «Захід», а також транспортних засобів, які перебувають у розпорядження та користуванні останніх, після чого передав таку інформацію замовнику за допомогою месенджеру Telegram.

Після оголошення воєнного стану в країні 6 березня 2022-го чоловік спостерігав за потягами, які рухалися по залізничних коліях Рівненського залізничного вокзалу з метою виявлення військової техніки та представників військових формувань, які у складі ЗС України беруть участь у захисті та обороні територіальної цілісності держави проти збройних сил рф та інших підрозділів терористичних організацій «Донецька народна республіка» та «Луганська народна республіка». Частину зібраної інформації обвинувачений встиг передати, а решту домовився переслати замовнику в майбутньому за допомогою месенджеру Telegram, після чого був затриманий співробітниками Управління СБ України в Рівненській області.

Як повідомляє прокуратура, у суді рівнянин свою вину визнав.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.