У справі депозитів Суркісів на $250 млн знайдені підроблені підписи

ПриватБанк звернувся до Державної виконавчої служби про повернення виконавчих документів за заявами шести компаній, пов’язаних з братами Суркісами, через наявні ознаки підробки документів, за якими були відкриті провадження.

Також держбанк найближчим часом направить відповідну заяву до правоохоронних органів, повідомляє пресслужба фінустанови.

«Заяви до державної виконавчої служби від імені позивачів Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP, Tamplemon Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Lumil Investments LLP, Sofinam Investments LLP були підписані нібито керівництвом компаній, проте, при співставленні з іншими документами підписів директорів, виникли підозри щодо автентичності таких підписів», — йдеться в повідомленні.

ПриватБанк звернувся до спеціалізованої установи щодо проведення почеркознавчої експертизи підписів, за результатами якої встановлено, що підписи від імені директорів компаній виконано іншою особою.

Згідно з ухвалою Печерського райсуду Києва, державний ПриватБанк має примусово виплатити компаніям, пов’язаним із родиною Суркісів, понад $250 млн за депозитними договорами, що були припинені ще в грудні 2016 року через націоналізацію банку.

Зобов’язання за цими депозитними договорами були обміняні на акції додаткової емісії ПриватБанку під час націоналізації (bail-in).

Нагадаємо, 15 червня Верховний Суд продовжить розгляд справи за позовом родини Суркісів про скасування рішення НБУ щодо визначення членів сім’ї Суркісів пов’язаними з ПриватБанком особами та про визнання нечинними договорів обміну їх депозитів обсягом 1 млрд грн на акції додаткової емісії ПриватБанку під час націоналізації (bail-in).

Попереднє засідання Верховного Суду у цій справі було скасоване через тиск на суддів з метою ухвалення рішення на користь однієї зі сторін у справі ПриватБанку.

Зокрема під час розгляду справи в день судового засідання в соцмережах та ЗМІ поширювалась інформація, спрямована на підрив авторитету судової влади.

Суркіси намагаються довести в у судах, що не є пов’язаними з ексвласниками ПриватБанку особами. Також вони хочуть скасувати процедуру bail-in. У рамках цієї процедури, кошти на їх рахунках у ПриватБанку були стягнуті на користь держави.

Від рішення у цій судовій справі залежить, чи має державний ПриватБанк виплатити кошти особам, пов’язаним із ексвласником банку Ігорем Коломойським.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *