У справі про ухилення від сплати податків накладено арешт на майно київського підприємця загальною вартістю близько 2,7 млрд. грн.

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві накладено арешт на майно підприємця, підозрюваного в ухиленні від сплати податків.

Так, в рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва було встановлено, що засновник і керівник столичного підприємства володіє низкою об’єктів нерухомості на території столиці та отримує дохід від їх здачі в оренду. У 2016 році вказаний підприємець реалізував нерухоме майно підприємства за заниженою вартістю, внаслідок чого умисно ухилився від сплати понад 58 млн. грн. податків.

У липні поточного року фігуранту було повідомлено про підозру у вчиненні умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

На підставі ухвал суду, накладено арешт на квартиру підозрюваного, грошові кошти на банківських рахунках, а також корпоративні права, які йому належать, загальною вартістю близько 2,7 млрд. грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *