Удар по командному пункту рф: аналіз операції ЗСУ від експертів ISW

Удар по командному пункту рф: аналіз операції ЗСУ від експертів ISW

Україна почала використовувати надані Заходом системи для створення “складніших пакетів для ударів” по території рф. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни.

На поточний момент аналітики не можуть підтвердити, що ціллю удару по рф міг бути маєток Барятинських в Мар’їному Курської області, де, як припустило українське оборонне видання Defense Express, був командний пункт для російських і північнокорейських військ. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Однак Мар’їне розташоване приблизно за 30 км від нинішнього виступу Курщини, а це саме та необхідна відстань для розміщення оперативного штабу військ, що ведуть наступ уздовж виступу.

Разом із тим зазначається, що під час удару 19-20 листопада українські війська використовували як ударні безпілотники великої дальності, так і ракети Storm Shadow.

Аналітики кажуть, що Україна вже довела свою ефективність у використанні безпілотників, часто свого виробництва, для ударів по різних військових об’єктах у російському тилу, зокрема по авіабазах, командних штабах і артилерійських складах.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Арсенал України вже містить у собі повітряні та морські безпілотники та західні системи, такі як F-16, HIMARS і ATACMS, хоча умови використання останніх систем обмежили вигоду, яку Україна може отримати від їхнього використання. Додавання потужніших і точніших західних систем, таких як JASSM і додаткові системи ATACMS, Storm Shadows і SCALP, має вирішальне значення для того, щоб Україна могла посилити ефект, який вона може створити за допомогою далеких ударів по російському тилу”, – зазначають у ISW.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *