Україна пообіцяла Європі покарати шахрайство в ПриватБанку

Україна та Європейський Союз провели шосте засідання Ради асоціації 28 січня в Брюсселі, під час якого обговорили широке коло питань та ухвалили спільну заяву.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

Рада асоціації вперше проходила під головуванням прем’єр-міністра Олексія Гончарука та високого представника ЄС з зовнішніх справ і політики безпеки, віце-президента Єврокомісії Жозепа Борреля.

Сторони погодилися з важливістю незворотності реформ у банківському секторі, зокрема у зв’язку з націоналізацією ПриватБанку, зробивши особливий наголос на здійсненні правосуддя стосовно осіб, відповідальних за широкомасштабне шахрайство в ПриватБанку, та поверненні активів.

Міжнародне детективне агентство Kroll у 2017 році провело розслідування фінансових операцій в ПриватБанку і виявило, що екс-власники ПриватБанку Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та інші інсайдери та афілійовані з ними особи через пов’язані компанії вивели з банку за останнє десятиліття щонайменше $5,5 млрд. Принаймні, про таку суму збитку ПриватБанку повідомили Нацбанку детективи Kroll (читайте «Що таке «Банк в банку», або як екс-акціонери ПриватБанку користувалися грошима вкладників»).

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *