Україна серед світових лідерів цифрового банкінгу

Про це повідомили банкіри під час круглого столу «Банки з майбутнього: як зміниться банківський бізнес в цифрову епоху».

«Усі банківські групи рухаються в бік діджіталізації. Ми працюємо в холдингу, де є ще декілька банків в різних країнах. І ми можемо порівнювати свої технологічні рішення і свій рівень із рівнем в європейських країнах. І за технологіями ми навіть вище. Безконтактних терміналів в нас 90%, а, наприклад, в США їх невелика кількість», – розповів голова правління Ідея Банку Михайло Власенко.

Він нагадав, що «ми входимо в топ-5 країн світу по зростанню операцій Google Pay і Apple Pay».

І основним драйвером цього зростання є споживач. «Гарний якісний застосунок дуже сильно магнітить клієнта, тому що в два – три кліки ти виконуєш операцію, і не потрібно йти у відділення», — впевнений Михайло Власенко.

Голова правління банку «Глобус» Сергій Мамедов вважає, що український банкінг краще, ніж в багатьох країнах.

«Україна знаходиться в трійці лідерів по всьому світу. У нас прогресивні продукти, класні технології. Деякі банки випереджають на декілька кроків. Якщо подивитись, як працюють банки в Європі, там більш класичний підхід. Наші продукти більш клієнтоорієнтовані. Вважаю, що цю нішу ми нікому не віддамо і будемо розвивати надалі», — пояснив він.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *