Україна та Австрія змінили правила уникнення подвійного оподаткування

Міністр фінансів Сергій Марченко підписав протокол про внесення змін до Конвенції між урядами України та Австрії про уникнення подвійного оподаткування.

Цим протоколом вносяться зміни до Конвенції з метою приведення її положень у відповідність до Модельної Конвенції ОЕСР, повідомляє пресслужба Мінфіну.

Протоколом передбачається, зокрема, збільшення ставок оподаткування дивідендів з 10% до 15% та процентів з 2% до 5%.

Збільшення зазнали й ставки оподаткування роялті, які сплачуються: за користування будь-яким авторським правом на наукову працю, патент тощо — з 0% до 5%, та за користування авторським правом на літературні твори або твори мистецтва — з 5% до 10%.

Окрім збільшення ставок передбачається введення нових положень: «Право на отримання вигід», яке обмежує можливості застосування пільгових положень Конвенції, якщо основною метою є отримання таких пільг, та «Обмін інформацією», яке розширює можливості компетентних органів договірних держав щодо обміну податковою інформацією.

Суб’єктами виконання протоколу є Міністерство фінансів та Державна податкова служба України.

Нагадаємо, у лютому президент Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Протоколу про внесення змін до угоди між урядами України та Сінгапуру про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухиленню від сплати податків.

Восени 2019 року Верховна Рада ратифікувала угоди про уникнення подвійного оподаткування з Великобританією, Кіпром, Малайзією, Швейцарією та Туреччиною.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *