Україна залучить ще 250 млн євро кредитів від Cargill

Кабінет міністрів вирішив залучити кредити від Cargill Financial Services International, Inc, на загальну суму, що не перевищує 250 млн євро.

«Здійснити державні зовнішні запозичення у 2020 році шляхом залучення кредитів від Cargill Financial Services International, Inc», — йдеться в урядовій постанові №717 від 17 серпня 2020 року.

Кредити залучаються з метою виконання закону про державний бюджет-2020.

Кабмін також доручив міністерству фінансів передбачати під час складання проєкту держбюджету на відповідний рік кошти для погашення та обслуговування державних зовнішніх запозичень, здійснених згідно з цією постановою.

Основні умови залучення кредитів від Cargill Financial Services International, Inc.:

— відсотковий дохід за ставкою 5,95% річних за кредитними договорами з терміном погашення через 3 роки після дати отримання кредитних коштів;

— відсотковий дохід за ставкою 6,85% річних за кредитними договорами з терміном погашення через 5 років після дати отримання кредитних коштів.

Відсотковий дохід сплачується щокварталу. Дати сплати визначаються у відповідних кредитних договорах.

Остаточне погашення кредитів здійснюється через три та п’ять років після дати отримання кредитних коштів згідно з умовами відповідних кредитних договорів.

Погашення та обслуговування кредитів здійснюється за рахунок коштів, передбачених законом про державний бюджет на відповідний рік.

Інші умови залучення кредитів визначаються відповідними кредитними договорами та іншими документами, пов’язаними з їх залученням.

У жовтні 2019 року уряд залучив кредити від Cargill на 250 млн євро, з яких 100 млн євро на два роки під 5,15% річних та 150 млн євро на п’ять років під 6,25% річних. Відсотковий дохід за ними сплачуватиметься щокварталу.

За даними Мінфіну, в результаті частка зобов’язань у євро в загальній структурі держборгу України за підсумками жовтня зросла з 9,93% до 10,57%, або у доларовому еквіваленті до $8,65 млрд.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *