Українцям потрібна ефективна судова система, – Боррель

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель упевнений, що без незалежної судової системи не можна побудувати ефективну демократичну державу, як і боротися з корупцією, про що просив український народ.

“Реформа у сфері юстиції – це матір усіх реформ. Ви не можете вдавати, що у вас є верховенство права, права людини, усе, що ви хочете, без незалежної та ефективної системи юстиції. Це – основа демократичної держави. Поділ влади і незалежна юстиція. Без цього важко боротися з корупцією”, – сказав він у четвер у Брюсселі після засідання Ради асоціації Україна-ЄС.

За його словами, “з цієї точки зору ми говорили з прем’єр-міністром (Денисом Шмигалем – ІФ) про рішення Конституційного Суду”. “Абсолютно очевидно, що є важливі причини працювати для того, щоб побудувати незалежну та ефективну судову систему. Це фундаментальний елемент демократії, яка добре функціонує. Це найважливіший інструмент проти корупції, і це не умова, яку ми, ЄС, кладемо на стіл. Це те, що потрібно і про що просили український народ. Навіть якби ЄС і не існував, це має бути важливою метою для українського суспільства – побудувати незалежну та ефективну судову систему. Я знаю, як це важко, але це потрібно”, – додав Боррель.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *