Українцям збираються повернути переплати за електроенергію

Оператори системи розподілу будуть зобов’язані повернути споживачам переплати.

Нацкомісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) має намір зобов’язати операторів системи розподілу повернути споживачам суми переплат за електроенергію до 1 червня 2021 року.

Про це повідомляють Українські Новини.

Повідомляється, що станом на вересень 2020 року, з огляду на скарги споживачів, ВСР не виконали в повній мірі фінансові зобов’язання за договорами на поставку електроенергії і про користування електричною енергією та рекомендації, які були надані НКРЕКП.

У зв’язку з цим НКРЕКП намір зобов’язати операторів системи розподілу до 1 січня 2021 року узгодити з індивідуальними побутовими споживачами дозволену договірну потужність відповідно до оформленими паспортами точок розподілу.

Оператори системи розподілу будуть зобов’язані повернути споживачам переплати.

Раніше повідомлялося, що тарифи на електроенергію для населення в 2020 році залишаться на нинішньому рівні і підвищуватися не будуть. Про це заявив голова комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/ukrajincyam-zbirayutsya-povernuti-pereplati-za-elektroenergiyu-713132.html

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *