Українські виробники готові взяти на себе потребу в розмінувальній техніці

Українські виробники готові взяти на себе потребу в розмінувальній техніці

Українські виробники здатні задовольнити потреби у виготовленні техніки для гуманітарного розмінування, повідомила пресслужба Мінекономіки з посиланням на першого віцепрем’єр-міністра – міністра економіки України Юлію Свириденко.

Згідно з повідомленням міністерства, про це йшлося під час наради членів уряду з представниками компаній-виробників техніки та обладнання для розмінування. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Представники виробників машин і обладнання з розмінування повідомили про готовність випускати щорічно декілька десятків піротехнічних машин важкого типу зі ступенем локалізації від 15% до 50%; до 1 тис. автомобілів для перевезення протимінних команд; машини для транспортування вибухонебезпечних предметів, вантажні автомобілі, броньовані навантажувачі. Крім того, вони щомісяця готові випускати до п’яти машин для підготовки ґрунту для розмінування.

Як повідомлялося, перша вітчизняна машина для розмінування, розроблена харківськими виробниками, пройшла сертифікацію, що дає змогу налагодити її виробництво і використовувати для розмінування територій. Щомісяця можуть випускатися дві такі машини.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Крім того, згідно з підписаними меморандумами, в Україні мають намір локалізувати виробництва хорватська корпорація DOK-ING d.o.o. (у співпраці з “А3ТЕХ-Україна”) і данська Hydrema (на потужностях компанії “Пожмашина”).

Як повідомлялося, в Україні обстежено понад третину сільськогосподарських земель, визначених для пріоритетного розмінування. У 2023 році Україна має намір повернути в експлуатацію до 35% земель сільгосппризначення з 470 тис. га, визначених для першочергового розмінування.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *