Українським банкам не вистачає клієнтоорієнтованих продуктів

Таку точку зору висловив голова правління Правекс Банку Джанлука Корріас в інтерв’ю в проєкті «50 провідних банків України – 2020».

«Український ринок менш розвинутий, ніж ринок ЄС, тому кількість продуктів у сегменті private banking тут суттєво обмежена», – вважає Джанлука Корріас.

На його думку, Україні потрібно більше клієнтоорієнтованих продуктів.

«Мені здається, що банківська система трохи страждає від певної нестачі довіри, і це має змінитись. Європейці частіше, ніж українці, зберігають свої гроші у формі певних інструментів, тоді як в Україні, як ми знаємо, гроші можуть зберігатися у депозитних скриньках або під матрацом. Водночас багато заможних українців часто тримають кошти за кордоном. Тому мова йде про потребу всеохоплюючого повернення довіри до банківської системи, що є особливо важливим для сегменту private banking», – пояснює банкір.

Топменеджер Правекс Банку вважає, що можна пропонувати дуже гарні продукти, але якщо немає довіри клієнтів, то це не спрацює. Він нагадує, що більшість клієнтів намагаються примножити свої заощадження.

«Але на сьогодні в Україні продукти ще доволі консервативні: депозити, ОВДП і нерухомість. Це стандартні продукти, але зараз в Україні спостерігається лібералізація валютних операцій, і, можливо, українці захочуть інвестувати в інші валюти та активи в інших країнах. Ми намагаємося пояснити клієнтам, що не завжди потрібно брати на себе додатковий ризик, що краще йти помірковано, тоді буде менше втрат і розчарувань. Величезна різниця у ставках може нести невиправданий ризик. Звісно, українці хочуть збільшити свої кошти, але гроші потрібно також захищати», – розповів Джанлука Корріас.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *