Українських біженців у ЄС стало більше: до яких країн їдуть найчастіше

Українських біженців у ЄС стало більше: до яких країн їдуть найчастіше

Кількість українців, які набули статусу тимчасового захисту в ЄС у вересні зросла на 33,5 тис осіб і досягла 4,13 млн осіб. Про це повідомляє Eurostat.

Найбільший приплив відбувся у Німеччині, і склав 6,97 тис осіб, на другому місці — Польща (+4,64 тис осіб), на третьому — Іспанія (+3,13 тис осіб). Водночас, українці виїжджали з Франції (-570 осіб) та Італії (-5 осіб). Дані щодо однієї з країн ЄС — Угорщини — за вересень відсутні. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «МiнфiнМедiа».

Майже половина з усіх українців зі статусом тимчасового захисту становлять жінки (45,0%), третина припадає на дітей (32,3%), а дорослих чоловіків — понад п’ята частина (22,7%) від загальної кількості.

Лідерами за кількістю українців, які набули статусу тимчасового захисту, продовжують залишатися Німеччина та Польща.

Українських біженців у ЄС стало більше: до яких країн їдуть найчастіше

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Порівняно з чисельністю населення кожної країни ЄС, найвище співвідношення одержувачів тимчасового захисту на тисячу осіб станом на кінець вересня 2024 року спостерігалося у Чехії (34,7), Литві (28,1) та Польщі (26,8), тоді як відповідний показник на рівні ЄС становив 9,3 на тисячу осіб.

Станом на 30 вересня 2024 року громадяни України становили понад 98,3% бенефіціарів тимчасового захисту у ЄС.

Раніше «Мінфін» писав про те, що Нацбанк погіршив прогноз щодо повернення біженців. У свіжому інфляційному звіті НБУ посилався на дані ООН, згідно з якими на середину жовтня загальна кількість українських мігрантів досягла близько 6,8 млн осіб.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *