Український Petcube обійшов стартап Маска на престижній премії від ProductHunt

Одразу три українських стартапи отримали престижну премію Golden Kitty Awards 2017, ще один – бронзу, а українку Лізу Дзюбу ProductHunt відзначив у номінації Творець року.

Пристрій Petcube Bites отримав Golden Kitty Awards в номінації «Найдивніший продукт року», обігнавши при цьому «The Boring Company» Ілона Маска.

Також Golden Kitty Awards 2017 від ProductHunt отримали українські проекти Setapp (у номінації «Кращий споживчий продукт») та Patentbot (номінації «Бот року»). Бронзу отримав український графічний редактор Crello в категорії «Рішення для дизайну».

Setapp від компанії MacPaw випередила Mazzle (Mac-додаток для управління сповіщеннями) і Scoop (додаток про новинки кінотеатрів).

Patentbot – перший у світі бот-реєстратор торгових марок у месенджері Facebook обійшов Operator by Intercom та Tars (бот для замовлення товарів і послуг).

Crello від Depositphotos, який дозволяє дуже легко створювати рекламні та промо-матеріали, посів третє місце. В цій номінації перемогли Figma та Web Gradients.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *