Укрексімбанк надав перший інвесткредит на 515 млн грн

Державний Укрексімбанк надав перший інвестиційний кредит обсягом 0,5 млрд грн на ремонт автошляху в Полтавській області.

Згідно повідомленню держбанку, позика надається за механізмом використання коштів субвенції з державного бюджету на погашення запозичень, залучених для реконструкції дороги обласного значення.

1 жовтня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер підписали Меморандум про надання кредиту для капітального ремонту автошляху Чорнухи–Лубни. Рішення про залучення кредиту напередодні було ухвалено депутатами Полтавської облради.

«Укрексімбанк бере участь у фінансуванні будівництва та реконструкції автодоріг по усій Україні. Сьогодні ми надаємо 515 млн грн інвестиційного кредиту строком на 4 роки і раді підставити фінансове плече Полтавщині, виконуючи свою основну місію з підтримки зміцнення економіки. Покращення логістичних шляхів – це розвиток інфраструктури держави та бізнесу експортно-імпортних підприємств, які є нашими основними клієнтами», – зазначив Євген Мецгер.

У свою чергу голова Полтавської ОДА зазначив, що кредит відз Укрексімбанку допоможе вже до кінця І півріччя 2021 року капітально відремонтувати автошлях Чорнухи–Лубни.

Наразі користуватися цією дорогою майже неможливо: жителі Лохвицького і Чорнухинського районів із щонайменше 11 населених пунктів їздять до Полтави через Пирятин, долаючи зайві 85 км. Реалізація проекту дасть змогу вже з середини 2021 року повною мірою користуватися якісною автомобільною дорогою з гарантійним терміном 10 років, зазначив Олег Синєгубов.

road poltava 550 sm

30 квітня Укрексімбанк отримав 6 млрд грн рефінансування НБУ під заставу пулу активів.

Після цього Укрексімбанк обіцяв прокредитувати Укравтодор на 19,3 млрд грн і надав перший транш фінансування на оновлення доріг у 5,8 млрд грн під 10,5%.

Наприкінці червня Укрексімбанк надав Укравтодору ще 5 млрд грн кредиту.

14 серпня Укрексімбанк отримав ще майже 3 млрд грн рефінансу від НБУ, які знову вклав у будівництво та ремонт автошляхів.

Державний Укрексімбанк очолює ренкінг збиткових банків за підсумками січня-липня. За сім місяців року Укрексімбанк отримав найбільший серед банків збиток у 2,24 млрд грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *