Укрексімбанк видав перші кредити за портфельними гарантіями

Державний Укрексімбанк розпочав кредитування бізнесу із залученням державних гарантій на портфельній основі.

За даними банку, перші такі кредити на поповнення обігових коштів отримали постачальники полімерів з Дніпра, зокрема «ЮВК Груп» та «Ельбор-М», які займаються оптовою торгівлею хімічними продуктами.

Залучення держгарантій на портфельній основі дало можливість суттєво збільшити обсяг необхідного позичальникам фінансування при дотриманні стандартних вимог до забезпечення за кредитом.

«Сферою діяльності компаній є оптові поставки сертифікованої імпортної хімічної продукції високої експлуатаційної якості широкому колу виробничих підприємств України, які працюють у галузях будівництва, медицини та індустрії споживчих товарів», – зазначила заступник керуючого філією Укрексімбанку у Дніпрі Світлана Фицько.

Для розширення трейдерських можливостей цих компаній Укрексімбанком встановлено відновлювані кредитні лінії строком на 2 роки із загальним обсягом майже 30 млн грн.

Нагадаємо, урядова програма з надання держгарантій на портфельній основі обсягом 5 млрд грн реалізується з метою підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу через спрощення доступу підприємствам до банківського фінансування.

У рамках цієї програми державний Укрексімбанк діє як агент уряду та безпосередній банк-кредитор.

У грудні Кабмін розширив перелік банків-кредиторів бізнесу за програмою з надання держгарантій на портфельній основі. Наразі цей перелік налічує 13 банків, що пройшли відбір.

Державний Укргазбанк видав перший кредит, забезпечений портфельною держгарантією підприємцю з Чернівецької області, який займається виробництвом та продажем дерев’яних деталей для меблів з буку. Більше 90% його продукції експортується.

Наприкінці січня державний ПриватБанк почав кредитування бізнесу за програмою держгарантій на портфельної основі.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *