Укрексімбанк запровадив цифрові картки

З 1 листопада державний Укрексімбанк розпочинає випуск цифрових платіжних карток Mastercard World Debit.

Головними перевагами нового продукту є миттєвість випуску та відсутність необхідності відвідування банку, що особливо актуально з настанням холодів та новими карантинними обмеженнями, повідомляє держбанк.

Оформити цифрову картку можна за допомогою мобільного додатку Enter Exim як вже до наявного рахунку, так і в іншій валюті. Картка стає доступною протягом декількох хвилин і дозволяє відразу здійснювати онлайн обмін валют, перекази на інші картки, покупки у мережі Інтернет.

Картку також можна додати до мобільних гаманців Apple Pay, Google Pay і використовувати для безконтактних оплат в магазинах, транспорті тощо.

Розвинута платіжна інфраструктура зараз дозволяє платити за товари та послуги безконтактно майже будь-де за допомогою смартфонів та інших гаджетів. Якщо у клієнта все ж таки виникне необхідність отримати звичну пластикову картку, її можна замовити у будь-якому відділенні банку.

Впродовж листопаду клієнти Укргазбанку також матимуть можливість здійснювати валютообмінні операції у мобільному додатку за надзвичайно вигідним курсом.

У вересні Укрексімбанк отримав прибуток у понад 533 млн грн, що стало рекордним значенням за весь час його діяльності з 1992 року.

У жовтні Укрексімбанк виставив на продаж права вимоги за NPL на понад 24 млрд грн, зокрема недобудований багатофункціональний комплекс преміум-класу Sky Towers у Києві за 7,145 млрд грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *