Укргазбанк доставлятиме платіжні картки клієнтам додому

Державний Укргазбанк запровадив новий сервіс доставки банківських карток клієнтам додому на час коронавірусного карантину.

Таку послугу банк надаватиме аби українцям не доводилося під час карантину відвідувати банківські відділення.

Банк також значно спростив процедуру замовлення нової картки. Тепер це можна зробити не виходячи з дому, просто відкривши мобільний додаток «ЕКОбанк онлайн» і натиснувши кнопку «Замовити».

Далі клієнт обирає тип картки – віртуальна або пластикова, валюту продукту (гривня, долар, євро) та адресу доставки. Все – картка замовлена і вже за кілька днів буде доставлена за зручною для клієнта адресою.

При цьому доставка платіжної картки буде абсолютно безпечною та безкоштовною. Поки картка буде в дорозі, клієнт вже може користуватися та керувати коштами на ній, а також вільно розраховуватися нею в Apple Pay та Google Pay. Доставку нової картки можна замовити у будь-який куточок України.

«Зараз нам дуже важливо, щоб наші клієнти не мали потреби приходити до відділення банку для отримання нової картки. Бо це додатковий ризик і для клієнтів і для наших співробітників. Тож будемо дуже вдячні, якщо ви залишитеся вдома і користуватиметеся нашими продуктами онлайн. Ми ж потурбувалися про те, щоб їх вибір був достатнім – запустили віртуальну картку, нещодавно продовжили строк дії наших карток ще на 3 місяці, а тепер доставлятимемо нові картки додому. І важливо, що вона буде абсолютно безкоштовною для клієнтів», – зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

У держбанку зазначають, що в той час, коли через посилення карантинних заходів щодня все більше клієнтів Укргазбанку переходить в онлайн для безпечного доступу до актуальних для них банківських продуктів, є клієнти, для яких «фізична» платіжна карта залишається чи не головним доступом до їх фінансів у банку.

Тим не менш мінімум соціальних контактів зараз – максимально ефективний захід у протидії поширенню вірусу. А дотримання умов карантину – найбільший внесок кожного українця у глобальну боротьбу з пандемією. Тому головним завданням банку є максимальне надання можливості клієнтам залишатися вдома, але з повним доступом до банківських продуктів та сервісів.

Укргазбанк нагадує, що швидке та безпечне обслуговування в можна отримати дистанційно – у мобільному додатку «ЕКОбанк онлайн», контакт-центрі та Клієнт інтернет-банкінгу для юридичних осіб.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *