Укргазбанк не пускатиме у відділення клієнтів без медичних масок

Державний Укргазбанк посилює заходи безпеки для клієнтів і співробітників на час коронавірусного карантину.

Зокрема до обслуговування у відділеннях допускатимуться клієнти виключно в медичних масках, повідомили в пресслужбі банку.

«Тому вже з 23 березня 2020 року, у зв’язку з посиленням обмежувальних заходів, до обслуговування у відділеннях Укргазбанку допускатимуться клієнти виключно у засобах індивідуального захисту – масках», — йдеться у повідомленні.

Водночас всі працівники Укргазбанку, що обслуговують клієнтів, вже забезпечені захисними масками, рукавичками та іншими необхідними дезінфікуючими засобами.

Крім того банк буде слідкувати за тим, щоб у відділеннях одночасно не обслуговувалося більше 5 клієнтів. При цьому банку дуже важливо, щоб населення й надалі могло обслуговуватися у його відділеннях без ризику для себе та співробітників.

«Будь ласка, просимо поставитися з розумінням, якщо ми будемо вимушені попросити вас почекати своєї черги ззовні. Чим менше людей — тим менший ризик. Також наполегливо рекомендуємо користуватися дистанційними каналами доступу до наших банківських продуктів, мінізуючи тим самим фізичне відвідання відділень, а саме: мобільним додатком «ЕКОбанк онлайн», цілодобовим контакт-центром та чат-ботами у месенджерах Facebook, Viber чи Telegram, а також клієнт інтернет-банкінгом для юридичних осіб», — зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Також з метою запобігання розповсюдження вірусу всі працівники та клієнти Укргазбанку проходять обов’язковий температурний скринінг та дезінфекцію рук. Для всього персоналу держбанку також діє низка профілактичних заходів – додаткові перерви для провітрювань та дезінфікуючих прибирань, наявність дезінфікуючих засобів.

У банку зазначають, що вже понад 1300 працівників Укргазбанку перейшли на дистанційну роботу для мінімізації соціальних контактів. Всі робочі наради у банку відбуваються виключно в онлайн-режимі.

«Ми розуміємо, наскільки важливо підтримувати стабільну роботу Укргазбанку, особливо – тепер, і докладаємо максимум зусиль, аби наші клієнти отримували необхідні фінансові послуги вчасно та в повному обсязі», — йдеться на сайті держбанку.

Наразі всі відділення Укргазбанку працюють у звичайному режимі, за виключенням відділень, які працюють в пунктах контролю через державний кордон України.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *