Універсал Банк збільшив капітал на 300 млн грн

АТ «Універсал Банк» вирішив збільшити статутний капітал з 3,1 млрд грн до 3,4 млрд грн.

Про це банк повідомив у системі розкриття інформації на фондовому ринку НКЦПФР.

Капітал збільшується шляхом розміщення акцій додаткової емісії існуючої номінальної вартості кожна без здійснення публічної пропозиції акцій за рахунок додаткових внесків

Відповідне рішення прийняте на загальних зборах акціонерів банку 17 червня 2020 року після отримання емітентом 1 липня інформації про кількість голосуючих акцій від Центрального депозитарію цінних паперів.

Причиною прийняття такого рішення стало дотримання нормативів НБУ.

Розмір статутного капіталу на дату прийняття рішення про його збільшення складав 3102671,97 тис. грн. Розмір статутного капіталу після збільшення — 3402671,97 тис. грн.

Сума, на яку збільшився статутний капітал: 300 млн грн. Частка (у відсотках), на яку збільшено статутний капітал — 9,66909%.

Кількість голосуючих акцій станом на дату отримання емітентом інформації про кількість голосуючих акцій від Центрального депозитарію цінних паперів склала 340267197 шт. Їх частка у загальній кількості акцій становить 100%.

За підсумками січня-квітня 2020 року Універсал Банк, який належить Сергію Тігіпко, отримав всього 217,4 млн грн прибутку.

У січні 2019 року Нацбанк оштрафував Універсал Банк на 14,38 млн грн. Підставою для прийняття рішення стало встановлення регулятором факту здійснення банком ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу.

Однак у січні 2020 року Окружний адмінсуд Києва скасував рішення НБУ про накладення 14,38 млн грн штрафу на АТ «Універсал Банк».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *