«Універсальна» здійснила найбільшу на ринку страхову виплату

Страхова компанія «Універсальна», в якій було застраховано майно (товари в обороті) компанії «Будпостач», 5 грудня 2019 року в позасудовому порядку відшкодувала збитки, понесені «Будпостач» внаслідок пожежі, в сумі 272,59 млн грн страхового відшкодування.

Про це повідомили в пресслужбі юридичної компанії «Ілляшев та Партнери».

«Ця виплата стала найбільшою на українському ринку страхування у 2019 році і однією з найбільших за всю його історію. За даними Нацкомфінпослуг, загальні чисті страхові виплати за договорами страхування майна в Україні в січні-вересні 2019 року склали лише 320,7 млн грн», — зазначають там.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляла інтереси компанії «Будпостач» під час врегулювання страхового випадку, який став наслідком пожежі на складі компанії у Києві 2 лютого 2019 року.

Пожежа сталася на складі, який компанія «Будпостач» орендувала поруч з найбільшим ринком Києва. Внаслідок пожежі згоріла частина складу — понад 10 тисяч квадратних метрів, а також постраждали склади інших орендарів.

Судова комплексна пожежнотехнічна і металографічна експертиза встановили, що пожежа виникла внаслідок короткого замикання; порушень вимог правил пожежної безпеки в осередку пожежі виявлено не було.

Беручи до уваги висновок експертизи, показання свідків та інші зібрані в ході досудового розслідування докази, а також відсутність у цьому кримінальному провадженні складів злочинів, передбачених не тільки ст. 194, але і ст. 270 Кримінального кодексу (порушення вимог пожежної безпеки), в липні 2019 року кримінальне провадження було закрите.

«Фірма вела інтенсивну комунікацію зі страховою компанією та всіма засобами сприяла її експертам і слідству для встановлення причин пожежі. Ми вдячні всім причетним за проявлений професіоналізм і раді, що, незважаючи на величезну суму відшкодування, сторонам вдалося врегулювати його виплату в позасудовому порядку» , – зазначив керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев.

Раніше «Ілляшев та Партнери» захистили інтереси компанії «Біофарма» під час розслідування обставин пожежі 25 вересня 2017 року на заводі в м. Біла Церква Київської області та відшкодування збитків. Загальна вартість майнової шкоди, відшкодованої клієнту фірми, склала близько 95 млн грн.; ще близько 24 млн грн були виплачені у зв’язку з фінансовими втратами клієнта, викликаними перервою у виробництві.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році. Входить до числа найвідоміших юридичних фірм Східної Європи.

Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку у листопаді 2019 року став власником 30% FFHL Ukraine Holdings (ФФХ Україна), якому належать страхові компанії «Універсальна», АРКС та «АРКС Лайф».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *