Уряд перерозподілив чотирьом областям субвенцію для виплати зарплат учителям

Кабмін ухвалив перерозподіл освітньої субвенції з держбюджету для недопущення виникнення кредиторської заборгованості з виплати зарплат працівникам закладів середньої освіти Івано-Франківської, Полтавської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначається у пояснювальній записці до проєкту акта, перерозподіл обсягу освітньої субвенції здійснюється з метою забезпечення у видатках на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та не допустити заборгованості з таких виплат.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів із 6 травня розпочав реалізацію програми щодо виплати фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої, другої групи платників єдиного податку, виплату на дітей до 10 років.

За словами міністра соціальної політики Марини Лазебної, йдеться про підтримку в умовах карантинних обмежень сімей малих підприємців, які виховують дітей. Підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування і належать до першої, другої групи платників єдиного податку, можуть скористатися можливістю отримати фінансову допомогу на кожну дитину до 10 років.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *