Уряд призначив нового керівника Держмитслужби

Кабінет міністрів звільнив Андрія Павловського з посади виконуючого обов’язки голови Державної митної служби та призначив замість нього Євгенія Єнтіса.

Відповідне рішення було схвалене на позачерговому засіданні уряду 22 жовтня.

До цього Єнтіс обіймав посаду першого заступника голови ДМС з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

За даними Держмитниці, Єнтіс прийшов до митної служби минулого року й за цей час запустив стратегічно важливу реформу: глобальну автоматизацію митних процесів, що зробить роботу митниці прозорою та максимально зручною як для спеціалістів галузі, так і для користувачів її послуг.

«Зважаючи на значимість Державної митної служби для функціонування економіки країни, перед нами стоїть дуже амбітне завдання: забезпечити найвищій рівень ефективності та унеможливити будь-які зловживання. Корупція, контрабанда, схеми мінімізації митних платежів — це тимчасові залишки застарілих процесів управління. З точки зору цифрових технологій вони є лише помилками, які неминуче будуть попереджені або виправлені», — прокоментував своє призначення Єнтіс.

Він також підкреслив, що його призначення є тимчасовим. Адже за пропозицією міністра фінансів Сергія Марченка, уряд ухвалив рішення про відкриття добору на посаду голови Держмитслужби шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, що дасть змогу визначити та затвердити нового керівника митниці з повноцінним функціоналом.

Зазначається, що Андрій Павловський, який очолював Держмитницю з серпня цього року, залишає цю посаду за власним бажанням.

Нагадаємо, після звільнення керівника Держмитслужби Максима Нефьодова, виконання обов’язків голови ДМС було тимчасово покладено на керівника одного з департаментів Ігоря Муратова.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.