Уряд затвердив перелік із 49 фондових бірж

Кабінет міністрів затвердив перелік фондових бірж та вимоги до визнання акцій (часток) публічних компаній такими, що перебувають в обігу на зазначеній фондовій біржі.

Відповідне рішення схвалене на засіданні уряду 16 грудня, повідомляє Мінфін.

Проєктом урядової постанови зокрема:

— затверджується перелік фондових бірж, на яких перебувають в обігу акції (частки) публічних компаній, до якого увійшло 49 фондових бірж;

— встановлюється, що акції (частки) публічних компаній визнаються такими, що перебувають в обігу на зазначеній фондовій біржі за умови їх перебування в лістингу такої біржі;

— надається право Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку ініціювати в подальшому внесення змін до зазначеного переліку бірж.

У вересні прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував створення фондового ринку в Україні.

У жовтні очільник уряду зазначив, що створення фондової платформи може зайняти 3 роки, тоді як у вересні він заявляв про можливість побудови фондового ринку за 1 рік.

8 грудня НКЦПФР допустила до обігу акції шести компаній: Facebook, Tesla, Netflix, Microsoft, Visa і Advanced Micro Devices.

Зазначимо, в Україні вже існує фондовий ринок із відповідною інфраструктурою у вигляді фондових бірж, торговців цінними паперами, інвестиційних фондів та інвестиційних компаній. Проблемою є лише якість цієї інфраструктури та інвестиційних інструментів.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *