Уряд змінив митне оформлення міжнародних експрес-посилок

Кабінет міністрів схвалив зміни до порядку декларування товарів у міжнародних експрес- відправленнях, передбачивши можливість використання для цих цілей електронної митної декларації М-16.

Відповідне рішення уряд прийняв на засіданні 27 листопада, повідомляє Міністерство фінансів.

Зокрема, запроваджено можливість використання електронної митної декларації М-16, яка застосовується для декларування товарів вартістю від 100 євро, що пересилаються на адресу громадян через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях.

Така норма після доопрацювання відповідних програмних сервісів дозволить українцям декларувати товари без залучення митних брокерів і заощадити кошти при митному оформленні товарів.
Також змінюється форма декларації М-16.

Окрім того, у згаданих змінах актуалізовано перелік товарів, переміщення яких територією України транзитом здійснюється за умови обов’язкового надання митним органам фінансових та інших гарантій.

Нагадаємо, що з 1 липня 2019 року в Україні діє новий порядок оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

Зокрема, при ввезенні для одного одержувача — фізичної особи в одній депеші або в одному вантажі товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 100 євро (крім підакцизних), митні платежі не нараховуються.

Якщо ж сумарна вартість товарів перевищує еквівалент 100 євро, проте не перевищує 150 євро, оподаткування ПДВ відбувається за ставкою 20%.

При сумарній фактурній вартості товарів від еквівалента 150 євро до 10 тис. євро сплачується ввізне мито за ставкою 10% відсотків та ПДВ на суму, що перевищує 150 євро.

Ці правила не поширюються на юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *