В Одесі викрито схему ухилення від сплати податків під час імпорту та реалізації взуття та вилучено товарів вартістю більше 30 млн. грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Одеській області викрили схему ухилення від сплати податків та вилучили велику партію взуття і аксесуарів.

В рамках проведення операції «Рубіж», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 212 КК України було встановлено місцевого підприємця, який займається роздрібною торгівлею взуттям та шкіряними виробами через власні торгові мережі під власними торговими марками, який умисно ухилився від сплати майже 5 млн. грн. єдиного податку.

Зокрема, встановлено, що фігурант імпортував на митну територію України взуття та аксесуари із порушенням митних правил. У подальшому вказані товари реалізовувалися в роздріб кінцевим споживачам за готівку без відображення у бухгалтерському та податковому обліку, через мережі спеціалізованих магазинів, у т.ч. через їх власний вебсайт в мережі Інтернет.

При цьому за документами у вказаних магазинах господарську діяльність здійснювали інші фізичні особи підприємці, які фактично йому підконтрольні, та працювали в якості продавців, комірників та ін. співробітників.

За результатами 12 обшуків, проведених в Одесі в офісних, складських та торгових приміщеннях роздрібної мережі фігуранта, вилучено чорнові записи, первинну та бухгалтерську документацію, а також взуття і аксесуари на суму понад 30 млн. грн., які передані на відповідальне зберігання.

Тривають слідчі дії.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *