В РФ відкрили 90 кримінальних справ після протестів

Співробітники правоохоронних органів Росії порушили 90 кримінальних справ після несанкціонованих акцій протестів, які пройшли в січні-лютому в регіонах країни.

Міністерство внутрішніх справ Росії також нагадало, що заплановані на найближчий час неузгоджені акції в суб’єктах РФ, анонси яких були опубліковані в інтернет-виданнях і соцмережах, заборонені через обмеження з приводу коронавірусу. «А за організацію або участь в масових заворушеннях – кримінальна відповідальність», – наголошують в російському МВС.

Раніше Генпрокуратура і Слідком Росії також нагадав, що заклики і участь у непогоджених акціях незаконні. Зроблено це напередодні оголошеної соратниками Олексія Навального акції на його підтримку 14 лютого.

Як повідомлялося, Олексія Навального затримали 17 січня після повернення в Росію з Німеччини, де він лікувався після отруєння його в Росії «Новачком». 2 лютого суд за поданням ФСВП замінив політику умовного терміну у справі «Ів Роше» на реальний. Суд вирішив, що Навальний має бути ув’язнений у колонії на 2 роки і 8 місяців.

23 і 31 січня, а також 2 лютого після оголошення рішення суду відбулися акції на підтримку Навального. На акціях було затримано не менше 11 тисяч осіб, порушено десятки кримінальних справ.

4 лютого голова виборчих штабів Навального Леонід Волков оголосив, що наступні масові акції на підтримку політика відбудуться навесні і влітку. Незабаром він запропонував провести локальну мирну акцію з ліхтариками у дворах 14 лютого.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *