В Україні готують зміни у переліку родичів загиблих бійців

В Україні готують зміни у переліку родичів загиблих бійців

Нардепи пропонують надавати статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці тому з подружжя, хто залишився вдовою (вдівцем), не перебуваючи у зареєстрованому шлюбі.

Народні депутати Олександр Ковальов та Анатолій Бурміч 21 вересня подали до Верховної Ради законопроєкт “Про внесення змін до статті 10-1 закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо отримання статусу членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України”. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

У пояснювальній записці до документа акцентується на тому, що, на жаль, серед загиблих Захисників та Захисниць – значна кількість молоді, яка ще не встигла одружитися, проте спільно проживала сім’єю з іншим із подружжя та вела спільний побут.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Тому несправедливим є позбавлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника, Захисниці України того з подружжя, хто залишився вдовою (вдівцем), але не перебував у зареєстрованому шлюбі. Крім того, умова щодо неможливості одружитися вдруге для іншого з подружжя, щоб не втратити статус члена сім’ї може принижувати гідність особи”, – зазначають автори законопроєкту.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *