В Україні на тлі коронакризи реальний рівень безробіття зріс до 18%, — Рева

У Нацбанку зробили прогноз, повідомивши, що рівень безробіття в Україні у 2020 році може досягти 10%. В той самий час, колишній міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що реальний рівень сьогодні значно перевищує прогнози НБУ.

Про це повідомив «5 канал» у вівторок, 4 серпня. За словами Реви, рівень безробіття 9% в Україні спостерігався вже на початку цього року, а через пів року ці масштаби подвоїлися.

«Якщо у нас 1,5 – 1,7 мільйона осіб безробітних – згідно з методикою Міжнародної організації праці — це означає що це 9% людей безробітних. Якщо на сьогодні приблизно 3 мільйони безробітних, то цю цифру можна множити на два. Це 15-16%, до 18% активного населення у нас безробітні. Це колосальна цифра»,- повідомив ексглава Мінсоцполітики.

Рева також зазначив, що восени ці цифри можуть зрости. Причиною цьому послужить закінчення сезонних робіт на фермерських господарствах. Таким чином, осінньо-зимовий період може погіршити ситуацію по безробіттю в країні.

Варто відзначити, що бізнесмен Павло Фукс висловився про загрозу поширення коронавірусної інфекції COVID-19 щодо економічної кризи. Він вважає, що від голоду може померти більше людей, ніж від коронавірусу.

Також повідомлялося, що раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль опублікував «економіку тижня», в якій заявив, що через рік в Україні мінімальна зарплата складе 6,5 тисячі гривень. Уряд запланував дане підвищення провести в три етапи

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *