В Україні з’явилася міжнародна платіжна система Clear Junction

Національний банк узгодив умови та порядок діяльності в Україні британської міжнародної платіжної системи Clear Junction.

Відповідне рішення ухвалене 13 січня 2020 року комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Нацбанку, повідомляє регулятор.

Платіжною організацією міжнародної платіжної системи Clear Junction є компанія Clear Junction Limited, що зареєстрована у Великобританії та має статус авторизованої установи електронних грошей.

Міжнародна платіжна система Clear Junction стала вже 13-ою зареєстрованою в Україні міжнародною платіжною системою, створеною нерезидентом.

«Вихід нової платіжної системи на український ринок сприятиме розвитку платіжного ринку в країні, підвищенню рівня якості фінансових послуг, а також розширить можливості для отримання послуг з переказу коштів як для українців, що знаходяться за кордоном, так і для іноземців, що здійснюють транскордонні перекази коштів в Україну», — зазначають у НБУ.

Нагадаємо, що на початку грудня 2019 року в Україні з’явилася міжнародна платіжна система PayRun, яка стала п’ятою міжнародною платіжною системою на ринку України, створеною небанківською фінансовою установою — резидентом.

Національний банк 25 листопада дозволив діяльність в Україні міжнародної платіжної системи Transfast.

НБУ також оновив порядок проведення перевірок об’єктів оверсайта платіжних систем та застосування до них заходів впливу.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *