В Україні зареєстровані 399,7 тисячі безробітних

В Україні офіційний статус безробітного мають 399,7 тис. громадян.

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу в парламенті 17 листопада.

«Статус безробітного з початку карантину отримали майже пів мільйона людей. Якщо станом на 12 березня статус безробітного мали 361 тис. осіб, то сьогодні 399,7 тис», — зазначив Шмигаль.

За його словами, від початку карантину — з 12 березня, станом на 17 листопада офіційно через центри зайнятості працевлаштовано 419 тис. осіб.

Шмигаль зазначив, що в уряді здійснюють заходи зі стимулювання української економіки для того, щоб подолати наслідки пандемії.

Як повідомляв Укрінформ, 11 листопада Кабінет Міністрів запровадив в Україні карантин вихідного дня — з 14 до 30 листопада. Згідно з постановою уряду, з 00 годин суботи до 00 годин понеділка додатково до обмежень, які передбачені у будні дні, забороняється: приймання відвідувачів у закладах громадського харчування — барах, ресторанах, кафе. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів також під забороною. У цей період закриті торговельно-розважальні центри та інші заклади розважальної сфери, заклади культури, які проводять культурно-масові заходи.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *