Велика Британія ухвалила міжнародну декларацію про штучний інтелект

Велика Британія ухвалила міжнародну декларацію про штучний інтелект

1 листопада у Великій Британії підписали «Декларацію Блетчлі» – першу в історії міжнародну декларацію зі штучного інтелекту. Про це повідомляє урядовий портал Об’єднаного Королівства.

Документ підписали 28 країн. Серед делегацій, які схвалили Декларацію, – Україна, ЄС, Велика Британія, США, Бразилія, Франція, Індія, Ірландія, Японія, Кенія, Королівство Саудівська Аравія, Нігерія, Об’єднані Арабські Емірати тощо. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «PRAVO».

Країни погодилися, що значні ризики можуть виникати через потенційне навмисне неправильне використання або ненавмисні проблеми з контролем прикордонного ШІ, особливо занепокоєні ризиками кібербезпеки, біотехнологій та дезінформації. У Декларації зазначено, що існує «потенціал для серйозної, навіть катастрофічної, шкоди, навмисної чи ненавмисної, що випливає з найважливіших можливостей цих моделей ШІ». Країни також відзначили ризики за межами прикордонного ШІ, включаючи упередженість і конфіденційність.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

У Декларації  також визнається, що розробники надзвичайно потужних та потенційно небезпечних передових можливостей ШІ, несуть особливу відповідальність за забезпечення безпеки цих систем, зокрема шляхом впровадження систем для їх тестування та інші відповідні заходи.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *