Верховна Рада схвалила проект Держбюджету на 2024 рік на першому читанні

Верховна Рада схвалила проект Держбюджету на 2024 рік на першому читанні

19 жовтня Верховна Рада завершила процес розгляду проекту держбюджету-2024 у першому читанні. Так, ВР прийняла постанову щодо висновків та пропозицій до проекту закону про Державний бюджет України на 2024 рік.

За відповідне рішення проголосували 285 народних депутатів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».

При підготовці документа до першого читання народними депутатами, фракціями, групами та комітетами Верховної Ради було надано 1620 пропозицій до проекту Держбюджету-2024, поданого Урядом до Парламенту 15 вересня.

Бюджетний Комітет 15 жовтня підтримав проект держбюджету на 2024 рік в 1 читанні та проект Бюджетних висновків до нього.

Міністр фінансів подякував народним депутатам за конструктивну дискусію і розуміння важливості ухвалення державного бюджету.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

«Пріоритети головного фінансового документа визначені необхідністю якомога скоріше наблизити перемогу України, акумулювати максимальний ресурс на сектор безпеки і оборони, забезпечити соціальний захист населення. Продовжуємо активно співпрацювати з міжнародними партнерами для залучення необхідного пільгового зовнішнього фінансування на 2024 рік», – прокоментував Міністр фінансів Сергій Марченко.

Відповідно до регламенту ВР, Кабінет Міністрів у двотижневий термін має передати до Верховної Ради проект Держбюджету-2024 до другого читання.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *