Від України можуть вимагати дострокового погашення кредитів МВФ — глава Мінфіну Марченко

Міжнародні кредитори можуть зажадати від України достроково повернути кошти, отримані за вже працюючими кредитними програмами.

Такий ризик виник через рішення Конституційного суду про часткове скасування антикорупційної реформи. Крім того, це рішення негативно впливає і на переговори про майбутню співпрацю.

Рішення Конституційного суду несе серйозні ризики для України. Про це заявив міністр фінансів України Сергій Марченко в інтерв’ю порталу Minfin.

«Це рішення абсолютно негативно впливає на наші переговори з МВФ, з Європейським Союзом, зі Світовим банком. І ризик не тільки в тому, що ми можемо не отримати кошти за цими програмами. Є ризик того, що нас можуть поставити перед необхідністю достроково повернути раніше взяті позики», — сказав Марченко.

Нагадаємо, Конституційний суд України скасував кримінальну відповідальність чиновників і суддів за приховування фінансового стану. Також ASPI news повідомляло, що президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження всіх суддів Конституційного суду.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *