Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 20 по 26 серпня 2022 року

‼️🇺🇦 За час війни якість судових рішень Великої палати ще впала. Судді трирічки, що мріяли стати, мабуть, письменниками продовжують знущатись як з самих норм права та Законів так вже і з викладання своїх думок у вигляді бульварних романів, які вони сприймають як ніби судові рішення.

Питання нагороди у вигляді золотої малини для таких суддів вже давно назріло й от маємо вже першого лауреата за трактування питання реституції про яку не просили, а раз не просили, то її можна застосувати тільки для однієї сторони. Така собі реституція з “львівсько-криворізької” школи права, одній стороні все, іншій нічого.

Також до огляду увійшли позиції щодо чергової недійсності договорів оренди та викупу землі з сумнівним обгрунтуванням, скасована постанова ВП ВС щодо стягнення з топ-менеджменту банку Укоопспілка у зв`язку з фактичною підробкою документів ФГВФО, на мій погляд, вибіркового врахування практики суду ЄС, перерахування кредиту при незаконності банківських комісій та врахування угоди зі слідством при розгляді податкових спорів, а також практика ВС-ККС за липень 2022 року й багато іншого.

Бажаєте бути в курсі важливих змін в законодавстві України? Підписуйтесь на канал і запрошуйте друзів:
https://bit.ly/2G12dHy

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

➡️ Підписатись https://t.me/+Ug5cImH9DexxvTtU

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *