Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 25 листопада по 08 грудня 2023 року

‼️🇷🇼П’ятнадцять друзів Всеволода Князєва, що приховані слідством НАБУ та виведенні в окреме провадження продовжують створювати двозначні правові позиції, які буде дуже легко змінювати в залежності від наданих сторонами аргументів та температури повітря.

До огляду включені позиції щодо способу захисту прав мешканців багатоквартирних будинків, визнання права власності на самочинне будівництво, корисний для теорії, але повністю марний для практичного застосування в Україні тематичний огляд практики ЄСПЛ за ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (кримінальний процесуальний аспект: обшук), практика за жовтень ВС-КЦС, ВС-КАС та ВС-ККС, практика ВП ВС у справах щодо оскарження рішень, дій, бездіяльності ВККСУ, чергова виграшна справа щодо незаконного відсторонення та дуже важлива справа щодо захисту честі й ділової репутації да відповідачем виступав сайт Антикор та його власник в Україні.

🔸Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення – https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-25-lystopada-po-08-hrudnia-2023-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://t.me/rkravetsUA

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *