Відсутність мобілізації для ФОПів: юридичні умови, визначені юристом

Відсутність мобілізації для ФОПів: юридичні умови, визначені юристом

Приватні підприємці можуть виконувати замовлення для органів місцевої влади чи військових адміністрацій, які необхідні безпосередньо для обороноздатності України.

Якщо діяльність фізичних осіб-підприємців пов’язана із захистом територіальної цінності та виконанням завдань оборонного характеру, вони можуть отримати бронь від мобілізації. Про це повідомив юрист Ростислав Кравець та АНТИРЕЙД з посиланням на «ТСН».

За його словами, у разі, якщо фізична особа-підприємець і ті особи, які у нього працюють, виконують відповідне оборонне замовлення чи виконують якісь замовлення для органів місцевої влади, військових адміністрацій, які необхідні безпосередньо для обороноздатності України, то отримати бронь – цілком можливо.
Юрист зауважив, що об’єктивно і теоретично, ФОПи можуть це зробити згідно з українським законодавством.

Однак для цього ФОП повинен бути пов’язаний з виконанням завдань, пов’язаних із захистом територіальної цілісності та виконанням відповідних завдань оборонного характеру.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Якщо вони займаються обороноздатністю України, то звичайно, що мають право на бронь”, – цитує Ростислава Кравця видання.

Нагадаємо, під час мобілізації і воєнного стану в Україні деякі категорії військовозобов’язаних можуть отримати “бронь” на роботі і відстрочення від армії. На бронювання можуть розраховувати чиновники, педагоги, науковці, співробітники підприємств критичної інфраструктури і організацій, які виробляють продукцію для Збройних сил України.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *