Віктор Суслов: Україна змушена збільшувати свої борги на вкрай невигідних умовах

Бюджетний процес в Україні проходить в надзвичайно складних умовах у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу та поглибленням економічної кризи.

Більшість аналітиків відмічають низький рівень соціальної спрямованості проекту держбюджету 2021, який подано до другого читання.

Екс-міністр економіки України Віктор Суслов переконаний, що «причина кризи, крім помилкової в цілому економічної політики уряду, конкретно криється в помилковій бюджетній політиці, а саме в надмірно великому дефіциті державного бюджету в 2020 році і в проекті бюджету на 2021 рік.

Притому, що надійних джерел покриття цих дефіцитів немає. Україна змушена збільшувати свої внутрішні і зовнішні борги, причому на вкрай невигідних умовах. Надлишкова грошова емісія НБУ в цій ситуації стає неминучою. Загроза девальвації гривні, прискорення інфляції, зростання безробіття і різкого падіння рівня життя більшості українців наростає».

Нагадаємо, що Віктор Суслов вважається одним з найбільш ефективних антикризових менеджерів, оскільки продемонстрував високу ефективність роботи на посаді міністра економіки України в кінці 90-х років минулого століття.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *