«Vodafone Україна» викупив і анулював єврооблігації

Фінансовий підрозділ мобільного оператора компанії «Vodafone Україна» («ВФ-Україна») VFU Funding PLC 15 липня 2020 року, відповідно до умов кредитних договорів, викупив і анулював єврооблігації на загальну суму $10 млн – говориться в його повідомленні на Ірландській фондовій біржі.

Згідно з ним, мова йде про папери, випущені відповідно до Reg S на суму $10 млн.

Як повідомлялося, усі зобов’язання компанії за позикою на суму EUR90 млн, розміщеному «Vodafone Україна» у квітні 2018 року, повністю погашені на початку 2019 року.

На початку лютого 2020 року «Vodafone Україна» розмістив єврооблігації на $500 млн під 6,2%. Випуск у форматі 144A / Reg S маркетували серед міжнародних інвесторів в Європі й США.

Міжнародне рейтингове агентство «Standard & Poors» підтвердило кредитний рейтинг «Vodafone Україна» на рівні «В», прогноз – «стабільний».

У кінці 2019 року «NEQSOL Holding» через «OOO Telco Solutions and Investments», підконтрольну «Bakcell», підписало угоду з ПАТ «МТС» про покупку її телекомунікаційного бізнесу в Україні. Угода з купівлі «Vodafone Україна» була закрита в кінці грудня 2019 року із залученням фінансування «J.P. Morgan» і «RBI», ціна склала $734 млн, включаючи відкладений платіж на суму близько $84 млн.

У квітні 2019 року ПрАТ «ВФ-Україна» випустив єврооблігації на суму EUR90 млн з купонним доходом 9,2% річних. Доходи від їх розміщення оператор планував використовувати в основному для придбання ліцензій LTE і частково для будівництва мережі.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *