Вплив пластикових карт на бізнес: виклики для продавців та покупців при продажі банківських рахунків

Вплив пластикових карт на бізнес: виклики для продавців та покупців при продажі банківських рахунків

Оренда та купівля чужих банківських рахунків стає поширеним явищем у 2023 році. Українці дають користуватися своїми картками стороннім особам, незважаючи на застереження фінансистів. Втім, суворої кримінальної відповідальності за це не передбачено, хоча Нацбанк і подав законопроєкт із криміналізацією низки платіжних порушень.

«Мінфін» з’ясував позицію НБУ щодо використання чужих банківських рахунків, а також прояснив права власників карток у банкірів та юристів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Мінфін».

Чому орендують та купують рахунки

Останніми місяцями в Україні стає дедалі популярнішим бізнес із оренди/продажу банківських рахунків. Людина відкриває картковий рахунок та передає картку з усіма реквізитами третій особі. Частіше передає у користування, рідше — віддає назавжди, продає.

Середня вартість оренди картки у великому банку коливається в межах 500−600 грн на тиждень, а купити картку можна за декілька тисяч.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Найбільший попит мають карткові рахунки у великих роздрібних структурах рівня Приватбанку, monobank (Універсал Банк), Сенс Банку, ПУМБу, А-Банку. Їхні назви можна прослідковувати у відповідних оголошеннях в інтернеті.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *