ВРП: НАБУ зайнялось шантажем та залякуванням

1 вересня 2020 року, у день, коли Вища рада правосуддя розглядає клопотання Генерального прокурора про тимчасове відсторонення голови Окружного адміністративного суду міста Києва, його заступника та суддів ОАСК від здійснення правосуддя, на офіційному сайті Національного антикорупційного бюро України були опубліковані матеріали, що начебто підтверджують позаслужбові відносини суддів ОАСК з окремими членами ВРП.

У зв’язку з цим вважаємо за необхідне повідомити, що інформації, оприлюдненої на сайті НАБУ, не було серед матеріалів, долучених до клопотання Генерального прокурора, а отже, вона не могла бути предметом розгляду Вищої ради правосуддя.

Вища рада правосуддя вкотре наголошує: завданням правоохоронних органів є швидке, об’єктивне, повне та неупереджене розслідування і судовий розгляд з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, а жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений. Водночас оприлюднення на сайті НАБУ матеріалів, не долучених до клопотань Генпрокурора, які розглядає ВРП, має ознаки впливу на Вищу раду правосуддя у позапроцесуальний спосіб, чому буде надано оцінку на підставі законодавства.

ВРП

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *