ВТБ втратив контроль над своїм банком у Німетччині

Німецький банківський регулятор прийняв рішення, що другий за розмірами російський банк ВТБ не зможе впливати на діяльність своєї дочірньої компанії VTB Bank SE, що зареєстрована у Німеччині.

Тепер російський банк позбавлений «використання права голосу» у прийнятті рішень керівництва VTB Bank SE, а її керівництво тепер має заборону на » дотримання директив» з РФ.

Тим самим, переконаний регулятор, російський ВТБ повністю позбавлений контролю за роботою «доньки». Одночасно там уточнюють, що заборона на перерахування коштів «суб’єктам групи ВТБ » діє вже «кілька тижнів».

На таких умовах регулятор не став приймати рішення про заборону роботи VTB Bank SE.

Нагадаємо, 8 квітня ВТБ потрапив під дію «блокуючих» санкцій ЄС. До того банк було відрізано від можливості використовувати платіжну систему SWIFT, а санкції проти нього раніше запровадили США та Велика Британія.

Показово, що ВТБ готувався до нових санкцій, плануючі терміново продати свою доньку. Наприкінці березня стало відомо, що німецький регулятор дав згоду на такий продаж, щоб уникнути безладу в VTB Bank SE.

Однак реалізувати цей план не вдалося до прийняття нового пакету санкцій ЄС.

Не виключено, що тепер банк чекатиме процедура банкрутства. Таким шляхом пішов російський Сбербанк, якій раніше потрапив під дію санкцій ЄС, по відношенню до своєї дочірньої компанії Sberbank Europe AG, яка базується в Австрії.

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.