Яким буде курс долара до 8 червня – прогноз Atlant Finance

Короткий тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в рамках попереднього прогнозу.

На сьогоднішній день математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня буде в коридорі 25,9-26,4 грн/$ на міжбанківському і 25,8-26,3 грн/$ – на готівковому ринку.

У вівторок і середу на валютному ринку пропозиція валюти незначно перевищувала попит, що призвело до несуттєвого зміцнення гривні. У цілому ринок знаходився у збалансованому стані. Це влаштовувало як продавців, так і покупців валюти. Основні події відбувалися на ринку з євро, який значно втрачав у своїй вартості. Нацбанк на міжбанківський ринок у форматі аукціону з покупкою або продажем валюти не виходив.

У четвер закінчення місяця стимулювало учасників ринку на активну роботу із завершення валютних розрахунків на звітну дату. Це позначилося на обсягах торгівлі. Однак, попит і пропозиція на ринку протягом торгової сесії були збалансовані. Нацбанк на міжбанківський ринок у форматі аукціону з покупкою або продажем валюти не виходив.

У п’ятницю з самого початку торгової сесії пропозиція валюти незначно перевищила попит, що призвело до зміцнення національної валюти. Після чого НБУ вийшов на ринок з покупкою валюти в анонімному форматі через систему Matching. Після цього курс долара незначно подорожчав. Нацбанк на міжбанківському ринку в форматі аукціонів за покупкою або продажем валют не вийшов.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *